Dark Nemesis-Heavy,Hardcore

Vítejte na stránkách kapely Dark Nemesis

Novinky

12.8.2010 - Tommy píše: já jsem stejného názoru jako Fety. Prozatím to nemá cenu a proto ukončuji působení kapely k dnešnímu dni. Všem se omlouvám, ale časem se třeba vrátíme v novém složení.

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (581)
 

Ne (436)
 

Počítadlo

TOPlist

Archiv novinek

12.8.2010 - Tommy píše: já jsem stejného názoru jako Fety. Prozatím to nemá cenu a proto ukončuji působení kapely k dnešnímu dni. Všem se omlouvám, ale časem se třeba vrátíme v novém složení.


3.8.2010 - Basák Fety píše: Ahoj vsichni,mám pro vás špatnou správu,odcházím s této kapely. Důvod je ten že se mi zdá že je tu malá spolupráce a vůbec žádná chuť hrát. Teď sice budu bez kapely ale ja si najdu něco kde je to lepší jak tady. A jinak,hoši snad mně chápete.
6.7.2010 nic se neděje,akorát se stále dává dohromady videoklip(práce složitá jak sviňa) ae do konce prazdnim určo bude. Zatím se držte
11.3.2010 Po dlouhé době se nám konečně podařilo nahrát naší první píseň s názvem Vedení elektřiny, která je uložena v rubrice ke stažení, bohužel je to nahráno jen v domácím prostředí...

27.12.2009 no tak nakonec z vánoční písně sešlo,došel sem k nazoru že je na nic,tak sme zkusili něco jinyho. Já vím že furt slibujeme ale ted to snad vyjde.

14.12.2009 Začali jsme zkoušet vánoční píseň s názvem kytary,kytary která ještě před vánoci objeví na našich stránkách i na serveru bandzone.cz . bohuzel to bude asi horsi kvalita poněvadž nemáme kde nahrávat
20.11.2009 se po dlouhé době uskutečnila další zkouška,ovšem jen v polovičním obsazení. Ale nevadí,aspoň jsme zase něco dali dohromady a zase nas napadlo rifů jak něco zahrát.

23.9.2009 - Na další zkoušce jsme hráli naši první písničku,vybrnkávali si nějaké písničky např. od Iron Maiden(lepší basák než Steve Harris neni :D) a nakonec sme se vrhli na takové jakési intro nebo něco takového,abychom si pořádně zařádily na našich nástrojích a nemuseli se zdržovat nějakým zpěvem.
16.9.2009 - Další zkouška,konečně tomu tak mužu říct,všichni makali jak kdyby nevim co. Sehráli jsem začátek jedné písničky,podařil se nám jakž takž cover na Svařák od kapely Harlej.No prostě paráda,z této zkoušky vzniká také unikátní video,které umístíme zde na stránky a po té na www.youtube.com .
7.9.2009 Na naší další zkoušce sme trošičku předělali naši pisničku život,bude to i lepší pro nás všechny to hrát,teť  to dám do programu Guitar pro,a jestli to bude znít dobře tak to i nazkoušíme a sem nahrajeme ukázku :)
14.8 - Jsou prázdniny,všicni sou někde pryč,dovolená,apod. Na zkušení není moc času ale dnes je na programu další zkouška,rádi bysme na ni záhráli cover na Svařák od kapely Harlej.

30.6. Nás opustil kytarista Demo.Důvod: nezvládal by prej školu.Přejeme mu hodně úspěchů v budoucím životě.Demovo místo v kapele přebírá náš zpěvák Obo.
15.6 proběhla 4. zkouška,chyběl nám akorát Demo,ale zvládli jsme to i bez něj,jinak všechno v pohodě,zahrali jsme si,zkousely nasi pisnicku no proste parada.